39451_1615158550009_2302400_n

Witajcie!

Witajcie wszyscy!

Pomyślałem, że jeśli już blog, to wypadałoby się przedstawić, zanim cokolwiek ”przeleję” na ekran. Tak przecież nakazuje ogólny schemat kultury osobistej, czy wychowania jakkolwiek to zwał.

Adrian Pompa – tak się nazywam, mówią mi Adek, Adi, Adriano…

Zawsze powtarzam, że coś kieruje nami w życiu codziennym, los tak układa „chodnik”, po którym spacerujemy w trakcie swojego żywota, że nigdy nie wiemy, co może nastąpić jutro.

I pewnie nie byłoby tego bloga, gdyby właśnie tenże los nie zrobił psikusa i nie podarował nowej [kolejnej] drogi. Początek roku zaskoczył mnie i moich najbliższych w taki sposób, że spontanicznie postanowiłem stworzyć swoją markę – adDesign. Jak widzicie nazwa jakoś również się kojarzy. Zaskoczenie nie było miłe, delikatnie mówiąc, ale być może zaowocuje czymś wielkim – bo taki mam plan! Przy okazji wspomnę, że nie tylko ja – Ludzie, najbliżsi mojemu sercu pomogli i pomagają mi tak bardzo, że żadne słowa nie są w stanie tego opisać!

Nie będę jednak zbytnio się rozwijał nad adDesign – to wszystko będę Wam udostępniał za pomocą konkretnych informacji w kolejnych [mam nadzieję] wpisach lub na samej stronie, której jestem po części autorem.

Dlaczego blog, ktoś zapyta?

Powodów jest wiele. Humanistyczna dusza, łatwość i zamiłowanie do pisania połączone z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, pasją, pracą codzienną „ulepiły” w mej głowie pomysł, by oprócz samego miejsca adDesign stworzyć coś innego, oryginalnego, a może właśnie rozpoznawalnego w szerszym kręgu odbiorców.

Tak jak wspomniałem jestem w tej branży od kilkunastu lat, wiele myślę zobaczyłem, doświadczyłem, powiem nieskromnie, że udało mi się coś stworzyć, z czego jestem dumny i nikt mi tego nie zabierze, teraz pora przenosić doświadczenie na własne podwórka!

Mam zamiar wprowadzić Was – Wszystkich w świat wnętrz, form, kolorów, przeróżnych materiałów, ale nie tylko. Bo przecież z tym wszystkim związane są miejsca, ludzie, którzy tworzą, idee i emocje! Dla przykładu: dam Wam informacje na temat produktu, ale również między innymi porady prawne dla architektów ułatwiające codzienną pracę. Szeroko!? Tak ma właśnie być!

Na pewno nie będzie nudno! Zapraszam!